رندرهای مطبوعاتی دو رنگ از گوشی گلکسی زد فولد 2 لو رفت

نسل دوم موبایل تاشوی پرچمدار سامسونگ هفته آینده معرفی می‌شود. حالا به‌تازگی رندرهای مطبوعاتی با کیفیتی از این گوشی منتشر شده که ما را از طراحی آن مطمئن می‌کند.

دیروز تصویر زنده‌ای از گلکسی زد فولد ۲ منتشر شد که نشان می‌داد این گوشی تاشو طراحی دوربین سلفی خود را عوض کرده است. علاوه بر این، تصویر مذکور مجددا تایید کرده که نام این دستگاه گلکسی زد فولد ۲ خواهد بود. حالا افشاگر دیگری به نام ایشان آگاروال با همکاری وب‌سایت MySmartPrice رندرهای مطبوعاتی این موبایل تاشو را منتشر کرده است. این رندرها نه تنها ظاهر موبایل منعطف سامسونگ را نشان می‌دهند بلکه رنگ‌های آن را فاش می‌کنند.

آگاروال مدعی است که گلکسی زد فولد ۲ در دو رنگ مشکی و برنزی عرضه می‌شود. یکی از مهم‌ترین تغییرات این نسخه در بخش دوربین سلفی نمایشگر داخلی این دستگاه رقم خورده که باعث شده دیگر خبری از بریدگی عجیب نسل قبلی نباشد. آن بریدگی جای خود را به حفره کوچکی داده که نسبت صفحه به بدنه گلکسی زد فولد ۲ را بالا می‌برد.

تغییر مهم بعدی افزایش اندازه نمایشگر بیرونی و کاهش حاشیه‌های اطراف آن است. این نمایشگر هم حالا برای دوربین سلفی از حفره کوچکی استفاده می‌کند تا بخش عمده بدنه به صفحه نمایش اختصاص پیدا کند. شایعات حاکی از آن است که اندازه نمایشگر ثانویه ۶.۲۳ اینچ و نرخ نوسازی آن ۶۰ هرتزی خواهد بود، در حالی که اندازه نمایشگر داخلی احتمالا ۷.۵۹ اینچ و نرخ نوسازی آن ۱۲۰ هرتزی در نظر گرفته شده است.

کمی تامل در “رندرهای مطبوعاتی دو رنگ از گوشی گلکسی زد فولد 2 لو رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X